EXPEDICI ZÁSILEK S DORUČENÍM POD STROMEČKE GARANTUJEME U OBJEDNÁVEK VYTVOŘENÝCH DO 19. 12. (VČETNĚ).

Pro firmy

Hledáte zajímavý způsob jak obdarovat Vaše kolegy, známé nebo obchodní partnery?

Nebo jen hledáte cesty jak zpestřit Vaší firemní akci? Rádi Vám s tím pomůžeme! Nabízíme zcela unikátní cukrovinky a další sortiment pro jakoukoliv příležitost.

 

Vánoční nabídka

S blížícími se vánočními svátky jsme pro Vás připravili několik tipů, jak obdarovat okolí. Najít vhodné dárky pro své zaměstnance, kolegy nebo širší okruh přátel nemusí být vždy jednoduché. Pokud chcete vybrat dáreček, který ocení všichni napříč generacemi a zároveň se vyhnout rozdávání klíčenek a propisek, tak by se Vám naše nabídka mohla zalíbit….

 

Kapesní mix

Hledáte-li pouze „drobnou pozornost“, kterou obdarovat kolegy například při odchodu z vánočního večírku, tak Vám doporučuje naše malé mixy cukrovinek . Bonbony si můžete navolit dle vlastního výběru nebo si vybrat z již předpřipravené nabídky. V případě „kapesního mixu“ doporučujeme volit 100 – 200 g balení, není to však podmínkou – vyhotovíme Vám velikost jakou si zvolíte.

 namixuj si-min

Party balení

Cukrovinky mohou být i doplňkem k pohoštění. Stačí si objednat větší množství našich několikakilových balení, vybalit, naaranžovat a můžete nabízet! Pokud je pro Vás důležitý estetický výsledek, tak si mixy/ jednotlivé cukrovinky namíchejte tak, aby barevně ladily. Máte firemní logo v zelených barvách? Výběr bonbonů tomu rádi přizpůsobíme.

794A4988-min

Balíček na míru

Pokud si nejste jistí, jaké kombinace zvolit, tak Vám připravíme „ochutnávkové boxy“. Do boxu je možné dát pytlíčky s různými druhy cukrovinek, které mohou obdarovaní vyzkoušet. Nespornou výhodou jsou uzavíratelná balení. Ochutnejte, uzavřete a ochutnejte další :))
2742

 

Fantazii se meze nekladou

Doufáme, že Vás naše tipy inspirovaly. Pokud ovšem máte jinou představu, tak se neváhejte ozvat, součástí Vašeho balíčku mohou být mixy různých druhů a velikostí. Preferujete raději lízátka nebo slané dobroty? Napište a něco vymyslíme! :))

 

Pro další informace či dotazy nás prosím kontaktujte na obchod@dear-candy.com a rádi s Vámi probereme podrobnosti.