Pro firmy

Hledáte zajímavý způsob jak obdarovat Vaše kolegy, známé nebo obchodní partnery?

Nebo jen hledáte cesty jak zpestřit Vaší firemní akci? Rádi Vám s tím pomůžeme! Nabízíme zcela unikátní cukrovinky a další sortiment pro jakoukoliv příležitost.

 

Kapesní mix

Hledáte-li pouze „drobnou pozornost“, kterou obdarovat kolegy například při odchodu z vánočního večírku, tak Vám doporučuje naše malé mixy cukrovinek . Bonbony si můžete navolit dle vlastního výběru nebo si vybrat z již předpřipravené nabídky. V případě „kapesního mixu“ doporučujeme volit 100 – 200 g balení, není to však podmínkou – vyhotovíme Vám velikost jakou si zvolíte.

 namixuj si-min

Party balení

Cukrovinky mohou být i doplňkem k pohoštění. Stačí si objednat větší množství našich několikakilových balení, vybalit, naaranžovat a můžete nabízet! Pokud je pro Vás důležitý estetický výsledek, tak si mixy/ jednotlivé cukrovinky namíchejte tak, aby barevně ladily. Máte firemní logo v zelených barvách? Výběr bonbonů tomu rádi přizpůsobíme.

794A4988-min

Balíček na míru

Pokud si nejste jistí, jaké kombinace zvolit, tak Vám připravíme „ochutnávkové boxy“. Do boxu je možné dát pytlíčky s různými druhy cukrovinek, které mohou obdarovaní vyzkoušet. Nespornou výhodou jsou uzavíratelná balení. Ochutnejte, uzavřete a ochutnejte další :))
2742

 

Fantazii se meze nekladou

Doufáme, že Vás naše tipy inspirovaly. Pokud ovšem máte jinou představu, tak se neváhejte ozvat, součástí Vašeho balíčku mohou být mixy různých druhů a velikostí. Preferujete raději lízátka nebo slané dobroty? Napište a něco vymyslíme! :))

 

Pro další informace či dotazy nás prosím kontaktujte na obchod@dear-candy.com a rádi s Vámi probereme podrobnosti.