Velkoobchodní spolupráce

Velkoobchodní nabídka

Jste obchod, restaurace nebo sháníte dodavatele zahraničních cukrovinek? Nebo máte zájem o naše produkty ve větších množství?

Pak se neváhejte registrovat na našem eshopu!

Registrace

Registraci je možné provést v následujících krocích:

  1. Registrujete se na našem eshopu přes tento odkaz, kde zvolíte možnost Velkoobchodní odběratel a vyplníte příslušné údaje.
  2. Po registraci Vám do 48 hodin schválíme účet. Případně nás kontaktujte přes obchod@dear-candy.com
  3. Po schválení registrace uvidíte obecné ceny, pro nastavení individuálních cen nás prosím kontaktujte přes obchod@dear-candy.com a napište nám o jaké produkty a v jakém množství máte zájem. Následně Vám ceny upravíme dle dohody.

 CENY

Velkoobchodní ceník začíná se slevami 15% na veškerý sortiment.
 
Po dohodě jsme Vám schopni ceny dále upravit na základě odebíraného množství. Velkoobchodní ceny lze aplikovat na objednávky nad 5 000 CZK.
 
 
SORTIMENT 
 
Zakládáme si na osobních přístupu a dlouhodobé spolupráci. Našim zákazníkům se snažíme vždy vyjít maximálně vstříc, vzhledem na individuální požadavky zákazníků. Zároveň můžeme veškeré mixy nebo cukrovinky dodat dle libovolné gramáže.
 

Specializujeme se na zahraniční želé značek Vidal, Barrat, Kingsway, Fini, Lutti, Verquin a další.

Zároveň jsme schopni zajistit téměř většinu našeho sortimentu ve větších množstvích, například Pocky, Warheads, Doritos, Jelly Belly, Reese's a mnoho dalšího.

 

PRO DALŠÍ INFORMACE

V případě nejasností nebo speciálních požadavků nás neváhejte kontaktovat na e-mailech info@dear-candy.com, nebo obchod@dear-candy.com